Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Aktualności

image.jpg


Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę (25/26 października 2014 r.) przesuwamy zegarki z godz. 3.00 na godz. 2.00, czyli śpimy o godzinę dłużej. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi przy wyborze niedzielnej Mszy św.

więcej

Wypominki 2014

25.10.2014

image.jpg


Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W naszej parafii w listopadzie codziennie będziemy modlić się tzw. wypominkami. Karty wypominkowe są już roznoszone do rodzin naszej parafii.

więcej

image.jpg
W sobotę 18 pażdziernika 2014r. w Koszalinie odbył się IX Turniej Twórczości Religijnej organizowany przez Kurię Koszalińsko Kołobrzeską, Delegaturę Kuratorium Oświaty oraz Centrum Kultury w Koszalinie. Uczniowie SP6 a zarazem nasi parafianie osiągnęli ogromny sukces zdobywając tytuł laureta i I miejsce.

więcej

W niedzielę 19 października 2014 r. w naszej parafii gościmy trzech kleryków z koszalińskiego seminarium: kl. Patryka - V rok, kl. Macieja - IV rok oraz kl. Mariusza - rok propedautyczny. Przez całą niedzielę klerycy razem z nami się modlą, a po Mszach św. proszą o wsparcie na WSD Koszalin.

więcej

niedziela_misyjna_2014_2.jpg
W niedzielę, 19 października, obchodzony będzie Światowy Dzień Misyjny. W Polsce rozpocznie on Tydzień Misyjny, któremu będzie towarzyszyć hasło: Z Ewangelią wśród narodów.

więcej

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk