Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Aktualności

slupsk-kosciol-mariacki.jpgWe wtorek 7 października 2014 r. przeżywać będziemy odpust parafialny. Mszy św. odpustowej o godz. 18.00 przewodniczyć będzie Rektor Wyższego Seminarium Duchownego ks. dr Wojciech Wójtowicz. Od niedzieli poprzedzającej odpust zapraszamy do przeżycia swoistych rekolekcji. Na rekolekcje zapraszamy członków Żywego Różańca ze wszystkich parafii w naszym mieście.

więcej

pap_franciszek.jpg
Niedziela 28 września 2014 r. jest poświęcona modlitwie w intencji III Nadzwyczajnego Zgromadzenia Ogólnego Synodu Biskupów, który odbędzie się w dniach 5 – 19 października. Przedmiotem obrad Zgromadzenia będą “Wyzwania duszpasterskie wobec rodziny w kontekście ewangelizacji”.

więcej

polskie_panstwo_podziemne.jpeg
Dzisiaj, w sobotę 27 września, przypada 75. rocznica powołania Polskiego Państwa Podziemnego, które było fenomenem na skalę światową podczas II wojny.

Z tej okazji w naszej świątyni o godz. 15.00 została odprawiona uroczysta Msza św.

więcej

rozaniec_online.jpgRusza modlitwa różańcowa transmitowana przez Internet.To już trzecia edycja tej akcji, która jest przedłużeniem skrzatuskiej wspólnoty modlitwy. Już od 24 września aż do 29 października "Dobre Media" będą transmitować modlitwę różańcową z kaplicy domu biskupiego w każdą środę o godz. 21.00.

więcej

skrzatusz1.jpg
W niedzielę 21 września o godz. 5.30 wyjechała grupa pielgrzymów do naszego diecezjalnego sanktuarium maryjnego w Skrzatuszu. Duchowym opiekunem pielgrzymki był ks. Eugeniusz Łabisz.

więcej

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk