Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Aktualności

W niedzielę, 21 czerwca 2015 r. o godz. 8,30 w Słupsku w kościele Mariackim, zostanie odprawiona przez Ks. Bpa Edwarda DAJCZAKA uroczysta Msza św. w int. Mieszkańców Miasta Słupska. Podczas Mszy św. zostanie wprowadzony do kościoła obraz Św. Jana Pawła II usunięty z gabinetu prezydenta naszego miasta.

więcej

marsz_dla_zycia.jpg
W dniu dzisiejszym (14 czerwca) po raz piąty obędzie się w Słupsku MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. Marsz wyruszy o godz. 14.30 spod kościoła pw. św. Maksymiliana Kolbego i przejdzie w radosnym orszaku do kościoła pw. Najśw. Serca Jezusowego. Marsz dla życia poprzedzi Msza św. odprawiona w kościele pw. św. Maksymiliana o godz. 13.00. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym radosnym wydarzeniu.

więcej

kozkowna.jpg


Błogosławiona Karolina Kózka to młoda dziewczyna która oddała życie w obronie swojej czystości .W  związku z peregrynacją relikwii bł. Karoliny w naszej diecezji Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży pragnie zaprosić wszystkich na:TYDZIEŃ Z KAROLINĄ

więcej

x_wokjtek.jpg
Zapraszamy do wzięcia udziału w XXII pieszej pielgrzymce ze Słupska na Górę Chełmską w Koszalinie. Pielgrzymka odbywa się w dniach 1 - 3 maja. Koszt – 35 zł. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w wtorek, 28 kwietnia, po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele mariackim w Słupsku.

więcej

rodacy.jpg
Okres Świąt  Wielkanocnych to czas refleksji i zwrócenia  się do rodziny i bliźnich, zapraszamy więc do udziału w akcji "RODACY BOHATEROM" Już po raz trzeci będziemy zbierać w Słupsku i na Pomorzu Środkowym dary i paczki, dla polskich kombatantów oraz polskich środowisk patriotycznych mieszkających na Kresach Wschodnich. Na Kresach Polacy i polscy kombatanci Armii Krajowej żyją w trudnej sytuacji materialnej, w biedzie często bez środków do życia. Zbiórka i paczki w okresie  świąt są dla nich dużym wsparciem i dowodem że pamiętamy o nich o ich poświęceniu i zaświadczaniu o polskości Kresów Wschodnich.

więcej

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk