Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 02.06.2024

 1. Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i poprowadzenie procesji BOŻEGO CIAŁA składamy serdeczne podziękowania. Dziękujemy za zbudowanie ołtarzy, za dekorację i za skupiony udział w procesji.
 2. W ramach OKTAWY BOŻEGO CIAŁA odprawiamy codziennie procesję z Najświętszym Sakramentem wokół naszego kościoła. Zachęcamy do uczestniczenia w procesji.  Procesje będą podczas nabożeństw czerwcowych codziennie po Mszy o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy o 16.00.  Zapraszamy do licznego udziału w tej pięknej tradycyjnej procesji. Szczególnie zachęcamy do niesienia chorągwi i dzieci do sypania kwiatków.
 3. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała wolontariusze Caritas przygotowują wianuszki z ziół, kwiatów i zbóż. Wianuszki będą rozprowadzane w czwartek przed Mszą św. o godz. 18.00. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
 4. W dniu dzisiejszym wolontariusza Caritas zbierają przed kościołem ofiary na CHLEB ŚW. ANTONIEGO. Ofiary te bardzo pomagają w pomocy osobom ubogim. Serdecznie dzięki za każdą ofiarę.
 5. Zmiana tajemnie ŻYWEGO RÓŻAŃCA dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00.
 6. We wtorek o godz. 8.00 Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Neoprezbiter Karol ADAMUSZEK. Ks. Neoprezbiter jako diakon uczył religii w tzw. Mechaniku przy ul. Niedziałkowskiego. Zapraszamy na Mszę, podczas której będzie można otrzymać prymicyjne błogosławieństwo.
 7. W tym roku Parafialny Oddział AKCJI KATOLICKIEJ obchodzi 25-lecie powstania. Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą w środę o godz. 11.30.
 8. Spotkanie RPSK w czwartek w salce parafialnej po Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym.
 9. W PIERWSZY PIĄTEK miesiąca Msza św. dla osób starszych i chorych ze specjalnym błogosławieństwem o godz. 9.00. Po Mszy św. wolontariusze CARITAS zapraszają na spotkanie i śniadanie w salce Caritas przy ul. św. o. Pio. Spowiedź dla dzieci od godz. 17.00, a Komunia św. dla nich o 17.20.
 10. PIĄTEK - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja z Najśw. Sakramentem. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu zadośćuczynienia Sercu Pana Jezusa i nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 11. W SOBOTĘ obchodzimy wspomnienie NIEPOKALANEGO SERCA MARYI.
 12. W minionym tygodniu do wieczności odeszła + Krystyna SKÓRA l.73. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk