Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Aktualności

rodacy.jpg
Okres Świąt  Wielkanocnych to czas refleksji i zwrócenia  się do rodziny i bliźnich, zapraszamy więc do udziału w akcji "RODACY BOHATEROM" Już po raz trzeci będziemy zbierać w Słupsku i na Pomorzu Środkowym dary i paczki, dla polskich kombatantów oraz polskich środowisk patriotycznych mieszkających na Kresach Wschodnich. Na Kresach Polacy i polscy kombatanci Armii Krajowej żyją w trudnej sytuacji materialnej, w biedzie często bez środków do życia. Zbiórka i paczki w okresie  świąt są dla nich dużym wsparciem i dowodem że pamiętamy o nich o ich poświęceniu i zaświadczaniu o polskości Kresów Wschodnich.

więcej

civitas_christiana.png
Co grozi naszemu społeczeństwu? Czy staniemy się cyborgami żyjącymi w matrixie? Jakie są sposoby na ratowanie społecznych więzi? Jak groźny jest problem uzależnienia od internetu i telefonów?

 

więcej

Wielkanoc 2015

04.04.2015

zmartwychwstanie_2.jpg
Z okazji świąt Wielkanocnych wszystkim życzymy, aby Zmartwychwstały Pan rozpromieniał Wasze oblicza, wlewał w serca wiarę, nadzieję oraz miłość, a także  bezpiecznie prowadził po drogach Waszego życia.

Duszpasterze

więcej

calun_turynski.jpg
Rozpoczynamy dziś najważniejszy okres w całym Roku Liturgicznym - Święte Triduum Paschalne, które trwa od wieczoru Wielkiego Czwartku a kończy się wieczorem w Niedzielę Zmartwychwstania.

Do spowiedzi można przystąpić w Wielki Piątek od 9.00 do 13.00 oraz w Wielką Sobotę od 9.00 do 16.00. O innych porach prosimy kontaktować się z Księdzem Dyżurnym na plebanii.

więcej

Noc Konfesjonałów

30.03.2015

noc_konfesjonalow.jpg


Po raz trzeci będzie możliwość spowiedzi w godzinach wieczornych w ramach projektu ewangelizacyjnego NOC KONFESJONAŁÓW, na którą zapraszamy w środę (1.04.2015) od godz. 19.00. do kościoła Mariackiego.

więcej

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk