Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Aktualności

sdm_logo.jpg
Nasza diecezja utworzyła stronę internetową dotyczącą Światowych Dni Młodzieży 2016. Strona ta informuje głównie o wydarzeniach w naszej diecezji.

meriba2016.pl

więcej

cmb.jpg


Jeśli myślisz, że K+M+B, które piszemy na drzwiach naszych domów oznacza imiona Trzech Króli, to jesteś w błędzie...

W ogóle to prawidłowy zapis na naszych drzwiach powinien wyglądać tak: C + M + B 2015 (tudzież inny rok). Znaczy to "Christus Mansionem Benedicat" - czyli "Niech Chrystus błogosławi ten dom (mieszkanie)" (niektórzy tłumaczą to: "Chryste błogosław temu domowi/mieszkaniu").

więcej

zmartwychwstanie.jpg

Zgodnie z wielowiekową praktyką w święto Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli, Kościół ogłasza daty świąt ruchomych w danym roku liturgicznym.

więcej

image.jpg
6 stycznia w wielu miestach naszego kraju odbędą się Orszaki Trzech Króli. Taki orszak odbędzie się również w naszym mieście.

Wymarsz rozpocznie się spod kościoła pw. św. Maksymiliana Kolbego po Mszy św. o godz. 11.30, natomiast zakończy się na placu Zwycięstwa pod słupskim ratuszem.

Zapraszamy!!!

więcej

Nowy Rok bieży...

01.01.2015

nowy_rok_2015.jpg
Na cały Nowy 2015 Rok, życzymy wszystkim Parafianom i Gościom, jak najwięcej powodów do radości, wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa w rozpoznawaniu i wypełnianiu swojego powołania. Niech Maryja, obdarza pokojem i  pomaga we wzrastaniu we wzajemnej miłości.

więcej

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk