Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 31.07.2022

 1. W dniu jutrzejszym, w poniedziałek, 1 sierpnia, przypada 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona w poniedziałek przy pomniku Powstańców Warszawskich o godz. 15.30. Po Mszy św. dalsze uroczystości.
 2. Serdecznie zapraszamy na PIESZĄ PIELGRZYMKĘ ZE SKRZATUSZA NA JASNĄ GÓRĘ (1-13.08.2022). Zapisy i wszelkie informacje na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl oraz u przewodnika grupy ks. Mateusza Chmielewskiego (697 574 222). Tradycyjnie, istnieje również możliwość duchowego pielgrzymowania w "GRUPIE ZŁOTEJ". Pielgrzymi w GRUPIE ZŁOTEJ to osoby, które chciałyby, ale z różnych powodów nie mogą pielgrzymować na szlaku. Są na liście pielgrzymów, otrzymują materiały konferencji. Można także złożyć ofiarę na koszta związane z organizacją Pieszej Pielgrzymki. Zapisy do GRUPY ZŁOTEJ w zakrystii.
 3. PIERWSZY PIĄTEK miesiąca. Msza św. dla osób starszych i chorych ze specjalnym błogosławieństwem o godz. 9.00. Po Mszy o godz. 9.00 wolontariusze Caritas zapraszają na śniadanie do siedziby przy ul. Ojca Pio 2. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00.
 4. W PIERWSZĄ SOBOTĘ miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10.00.
 5. W sobotę, 6 sierpnia, Ogólnopolska Pielgrzymka Trzeźwości na Górę Chelmską. O godz. 11.00 konferencja. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00.
 6. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.
 7. We wtorek, 2 sierpnia ODPUST PORCJUNKULI. Odpust zupełny można uzyskać przez nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie "Ojcze nasz" i wyznania wiary. Również w kościele św. Ottona, już tradycyjnie można uzyskać odpust PORCJUNKULI. Szczegóły na plakacie.
 8. W poniedziałek, 25 lipca, obchodziliśmy św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Również w dniu dzisiejszym, poświęcenie pojazdów będzie po każdej Mszy św. Ofiary złożone podczas poświęcenia pojazdów będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
 9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Ignacy PAŁCZYŃSKI l.93,
  + Andrzej GRZYWACZ l.70,
  + Marek MATUSZEWSKI l.44,
  + Edward WIELICZKO l.69.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie....
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk