Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 29.05.2022

 1. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominamy, że do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej zostały dwa tygodnie.
 2. NABOŻEŃSTWA MAJOWE codziennie po Mszy o 18.00, a w niedzielę po Mszy o 16.00. We wtorek zakończenie nabożeństw majowych.
 3. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Litanią do Najświętszego Serca Jezusa codziennie po Mszy o 18.00, a niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
 4. Spotkanie Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego w czwartek po Mszy św. i nabożeństwie w salce na plebanii.
 5. Pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa Msza Święta dla osób chorych i seniorów o godz. 9.00. Po Mszy św. Wolontariusze CARITAS zapraszają na poczęstunek do siedziby na ul. Ojca Pio 2. Litania do Krwi Chrystusa i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem wyjątkowo przed Mszą św. - o godz. 8.45.
 6. Jubileusz 70-lecia obchodzi Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku. Obchody rozpoczną się Mszą św. w naszym kościele w piątek, 3 czerwca, o godz. 9.30.
 7. Pierwsza sobota miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych z Komunią Świętą. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy o 8.30 i adoracja do godz. 10.00.
 8. Zapraszamy na Diecezjalna Pielgrzymkę Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej na Górę Chełmską w sobotę, 4 czerwca. Wyjazd autokarem z ul. Jagiełły o 8.30. Zapisy w zakrystii. Koszt 25 zł. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce wszystkich chętnych, aby nie tylko prosić, ale też podziękować Matce Bożej za Jej opiekę nad nami. Serdecznie zachęcamy.
 9. Obchody Jubileuszu 50-lecia DIECEZJI KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ  planowane są na sobotę, 25 czerwca, w koszalińskim amfiteatrze. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Ze względu na ograniczoną ilość osób, będą rozprowadzane darmowe karty wstępu. Osoby, które chciałyby wziąć udział w tych obchodach, prosimy o zapisy w zakrystii.
 10. W nowym GOŚCIU NIEDZIELNYM, znajdziemy obok innych ważnych artykułów, o nowych kapłanach w naszej diecezji, a także relację z MARSZU DLA ŻYCIA I RODZINY w Słupsku. Zachęcamy również do nabycia MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
 11. Zapraszamy na koncert, który odbędzie się już w najbliższą środę, 1 czerwca o godz. 19.00 w naszym kościele. Wykonawcami będą:
  Maciej BABNIS - organy,
  Katarzyna CZERWIŃSKA-GOSZ - flet porzeczny,
  CHÓR KATEDRY SZTUKI MUZYCZNEJ pod dyrekcją Tadeusza FORMELI.
 12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  Maria SOBOTNIK L. 84,
  Zofia PIECHOWICZ L. 73,
  Joanna BRZÓSKA L. 59,
  Henryka ROGALA L. 87,
  Zofia GAŁĄZKA L. 90.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk