Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 27.08.2023

 1. Dekretem ks. bpa Zbigniewa ZIELIŃSKIEGO, z dniem 27 sierpnia 2023 roku został mianowany wikariuszem w naszej parafii ks. Maksymilian ATAŁAP. Ks. Maksymilian jest NEOPREZBITEREM i pochodzi z parafii św. Matki Teresy z Kalkuty w Koszalinie. Witamy serdecznie ks. Maksymiliana w naszej parafii i życzymy mocy Ducha Świętego i opieki MB Nieustającej Pomocy w pracy w naszej parafii. Ks. Maksymilian, obok pracy duszpasterskiej w parafii, będzie uczył religii w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza.
 2. Od 1 września, czyli od najbliższego piątku, Msze Święte będą odprawiane o godzinie  6.30, 8.00 i 18.00. Nie będzie już Mszy Świętej o godzinie 7.00.
 3. W piątek 1 września przypada 84. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Uroczysta Msza św. za Ojczyznę i w intencji pokoju na świecie oraz za wszystkich, którzy oddali swoje życie za naszą Ojczyznę odbędzie się o godz. 18.00. Miejskie Uroczystości o godz.  12.00 przed ratuszem.
 4. W PIERWSZY PIĄTEK miesiąca Msza św. dla osób starszych i chorych ze specjalnym błogosławieństwem o godz. 9.00. Spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy św. Wolontariusze Caritas zapraszają na spotkanie i poczęstunek do budynku Caritas przy ul. o. Pio 2.
 5. W PIERWSZĄ SOBOTĘ miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10.00.
 6. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca za tydzień po Mszy o godz. 13.00.
 7. Zarząd Regionu Słupskiego NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" zaprasza na uroczystą Mszę św. z okazji 43. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych i powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "SOLIDARNOŚĆ", która zostanie odprawiona za tydzień, 3 września 2023 roku w kościele Najśw. Serca Jezusowego w Słupsku o godz. 12.30.
 8. NOWY ROK SZKOLNY I KATECHETYCZNY rozpoczniemy w poniedziałek 4 września. Rodziców, młodzież, dzieci, nauczycieli i katechetów zapraszamy na Mszę św. na godz. 8.00 lub 18.00.  Dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, a w sposób szczególny z II i V LO oraz Zespołu Szkół Mechanicznych - dodatkowa Msza św. o godz. 9.00.
 9. W dniu dzisiejszym przed kościołem jest organizowana zbiórka oraz kiermasz ciast i różności dla Kacpra. Kacper, który urodził się z wieloma wadami, m.in.: asymetrią twarzy i szczęki, niedorozwojem stawu skroniowo-żuchwowego i ucha wewnętrznego. Potrzebna jest bardzo kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Za każdą ofiarę rodzina serdecznie dziękuje.
 10. Do wieczności odeszli:
  + Zofia KOCIOŁEK l.85;
  + Anna BRACKA l.83;
  + Helena JAROSZEWICZ l.95;
  + Katarzyna KOLASA l.84;
  + Irena GUZ l.82.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk