Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 23.10.2022

 1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o 16.00.  Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.00. Za odmówienie jednej części różańca w kościele, w rodzinie lub innej wspólnocie można uzyskać odpust zupełny.
 2. KARTKI NA WYPOMINKI są do pobrania przy wyjściu z kościoła. Bardzo prosimy o czytelne wypełnianie z podaniem adresu, aby można w wyznaczonym dniu dołączyć się do wspólnej modlitwy. Wypełnione kartki prosimy składać na tacę, lub w zakrystii, lub w biurze parafialnym, lub do skarbon. W tym roku kartki na wypominki nie będą roznoszone do mieszkań. Kartki można pobrać dla rodziny, dla znajomych czy dla sąsiadów.
 3. W dniu dzisiejszym, wolontariusze CARITAS będą zbierać ofiary na CHLEB ŚW. Antoniego. Zebrane ofiary będą przeznaczone na pomoc osobom szczególnie potrzebującym.
 4. Filharmonia Słupska zaprasza na koncert w piątek, 28 października o godz. 19.00. W bogatym programie m.in. STABAT MATER Karola Szymanowskiego. Bilety w promocyjnej cenie 30 zł jeszcze do nabycia w zakrystii.
 5. Tradycyjnie, 30 października i 1 listopada na cmentarzach organizowana jest zbiórka ofiar na słupskie hospicjum.
 6. AKCJA KATOLICKA zaprasza na spotkanie w środę 26 października o 19.00 do salki na plebanii. Tematem spotkania będzie: "ROLA EUCHARYSTII W ŻYCIU BŁOGOSŁAWIONYCH I ŚWIĘTYCH".
 7. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Wanda BOROWIAK l. 84,
  + Irena SŁOWIK l.  87,
  + Henryk RYBANIEC l. 71,
  + Rajmund KLIMASZEWSKI l. 78,
  + Anna LICHWAŁA l. 78,
  + Lucja ZARACH l. 63,
  + Jolanta PANUSIŃSKA l. 67.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk