Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 22.10.2023

 1. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE z wystawieniem Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy 16.00. Dzieci zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.00. Za odmówienie jednej części różańca można uzyskać odpust zupełny.
 2. KARTKI NA WYPOMINKI są do pobrania przy wyjściu z kościoła. Bardzo prosimy o czytelne wypełnianie z podaniem adresu, aby można w wyznaczonym dniu dołączyć się do wspólnej modlitwy. Wypełnione kartki prosimy składać do 5 listopada na tacę, w zakrystii, w biurze parafialnym lub do skarbon. Kartki na wypominki nie będą roznoszone do mieszkań, ale można pobrać je dla rodziny, dla znajomych czy dla sąsiadów.
 3. Wolontariusze CARITAS zbierają dziś ofiary na CHLEB ŚW. Antoniego. Zebrane ofiary będą przeznaczone na pomoc osobom szczególnie potrzebującym.
 4. AKCJA KATOLICKA zaprasza na spotkanie w środę o 19.00 w salce na plebanii. Temat spotkania: OSOBISTE I SPOŁECZNE KONSEKWENCJE WYSTĄPIENIA Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO (APOSTAZJA) ORAZ MOŻLIWOŚCI POWROTU DO NIEGO.
 5. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Janina KOREŃ l. 77;
  + Janina SAWICKA l. 62;
  + Elżbieta TKACZYK l. 67;
  + Aleksandra ABRAMOWICZ l. 36;
  + Janusz KAWALEC l. 66.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk