Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 20.11.2022

 1. Stanowisko Rady Stałej KEP wobec działań Jana Pawła II odnoszących się do przestępstw seksualnych wobec osób małoletnich do odczytania pod tym linkiem.
 2. Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA. Jest to patronalne święto AKCJI KATOLICKIEJ i KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA MŁODZIEŻY. Po Mszy św. akt poświecenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za odmówienie aktu oddania można uzyskać odpust zupełny.
 3. Za tydzień rozpoczynamy ADWENT. Telewizja POLONIA przeprowadzi bezpośrednią transmisję Mszy Świętej z naszego kościoła na cały świat. Będzie to Msza święta o godz. 13.00, której przewodniczył będzie ks. bp. ordynariusz Edward DAJCZAK.
 4. Za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a dzisiaj po Mszy o godz. 16.00.
 5. Wolontariusze CARITAS w dniu dzisiejszym zbierają ofiary na CHLEB Św. ANTONIEGO. Ofiary będą przeznaczone na pomoc dla szczególnie potrzebujących.
 6. W głównym wyjściu z kościoła, rozprowadzane są POŚWIECONE OPŁATKI oraz ŚWIECE WIGILIJNEJ POMOCY DZIECIOM. Można też nabyć ozdoby choinkowe, wykonanie ręcznie przez  Wolontariuszy CARITAS.
 7. Młodzież klas ósmych, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro, tj. poniedziałek, o 18.30 w kościele.
 8. Rodziny Szensztackie zapraszamy na spotkanie we wtorek na godzinę 19.00 do domu parafialnego.
 9. AKCJA KATOLICKA zaprasza na spotkanie w środę o 19.00 w domu  parafialnym.
 10. Przy wyjściu z kościoła można pobrać teksty, które pomogą w dobrym przeżyciu rachunku sumienia i sakramentu pokuty i pojednania.
 11. W zakrystii są do nabycia bilety do MULTIKINA na film fabularny „PROROK" o bł. ks. kard. Stefanie WYSZYŃSKIM. Mamy zarezerwowany seans na czwartek o godz. 15.30. Bilety w promocyjnej cenie 15 zł. Osoby zapisane prosimy o odbiór biletów w zakrystii.
 12. RYCERZE KOLUMBA ze sprzedaży ROGALI uzbierali 2050zł. Dochód  przeznaczony jest na DOM SAMOTNEJ MATKI w Koszalinie. Rycerze składają podziękowanie za hojność parafian.
 13. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
  + Helena NADARKIEWICZ l.98,
  + Bernarda WACHOWSKA l.88,
  + Elżbieta  KOŁODZIEJCZYK l.88,
  + Łukasz WALENTYNOWICZ l.37,
  + Janusz BOGUCKI l.77,
  + Jacek JABŁOŃSKI l.58,
  + Wiesław RUTKOWSKI l.72,
  + Kazimierz SZRETER l.72.
  Polecamy miłosierdziu Bożemu zmarłych poleconych w wypominkach. 
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk