Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 18.09.2022

 1. W dniu dzisiejszym w Skrzatuszu, w naszym diecezjalnym sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, odbywają się diecezjalne uroczystości odpustowe związane z obchodami 50  lat Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej i UKORONOWANIEM FIGURY MATKI  BOŻEJ SKRZATUSKIEJ nowymi koronami. W tych uroczystościach uczestniczą pielgrzymi z naszej parafii i naszego dekanatu. Łącząc się duchowo, modlimy się o umocnienie wiary w naszych rodzinach.  W minioną niedzielę na sanktuarium w Skrzatuszu zebrano na tacę 9854 zł, 58$ i 1  Euro (w minionym roku: 5830zł). Na nowe korony złożono 6240 zł.
 2. BIERZMOWANIE 
  Spotkanie i zapisy MŁODZIEŻY KLAS ÓSMYCH WRAZ Z RODZICAMI, którzy w naszej parafii pragną rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się za tydzień, w poniedziałek, 26 września o godz. 18.30 w naszym kościele.
 3. Po wakacjach, wznawiamy działanie grup parafialnych. 
  SCHOLA
  Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci do śpiewania i wspólnej zabawy w SCHOLI dziecięcej. Spotkania odbywają się w soboty o godz. 10.00. 
  MINISTRANCI
  Również zapraszamy odważnych chłopców, chętnych służyć Panu Jezusowi, do grona ministrantów. Spotkania odbywają się w soboty w dwóch grupach.  godz. 11.00 - Ministranci młodsi i kandydaci, godz. 12.00 - Ministranci starsi - od 7 klasy Szkoły Podstawowej. 
  Wszystkie spotkania w salkach parafialnych przy plebanii.
 4. Wolontariusze SZKOLNEGO KOŁA CARITAS, działającego przy Szkole Podstawowej nr 6, w dniu dzisiejszym, zbierają ofiary przed kościołem na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci. Za każdą ofiarę składają ogromne podziękowanie. Również zbierają podpisy o poparcie w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego.
 5. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: 
  + Marcela WILCZYŃSKA l.93, 
  + Elżbieta BANACH l.65, 
  + Tomasz RUSAKIEWICZ l.39, 
  + Zygmunt KAZIMIERCZAK l.74, 
  + Władysław ZIMOCH l.92. 
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk