Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 13.11.2022

 1. Za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. W niedzielę bliskich zmarłych polecamy podczas modlitwy Nieszporami po Mszy o godz. 16.00. Za poleconych w wypominkach modlimy się według ulic. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
 2. W dniu dzisiejszym, po Mszach Świętych Rycerze Kolumba, już tradycyjnie, rozprowadzają ROGALE MARCIŃSKIE, z których dochód będzie przeznaczony na wsparcie DOMU SAMOTNEJ MATKI w Koszalinie.
 3. W dniu dzisiejszym, po wieczornej Mszy Świętej o godz. 19, młodzież naszej parafii zaprasza wszystkich parafian na prowadzoną adorację. Adoracja potrwa około 45 minut.
 4. Bierzmowanie. Młodzież klas szkół średnich - spotkanie w poniedziałek po Mszy o 18.00.
 5. W kinach jest wyświetlany film "PROROK". Jest to fabularny film o ks. bł. kard. Stefanie WYSZYŃSKIM. Mamy rezerwację w promocyjnej  cenie 15 zł na dzień 24 listopada na godz. 16.00. Osoby zainteresowane  prosimy o kontakt w zakrystii.
 6. Zapraszamy do naszego kościoła na WIECZÓR CHWAŁY w najbliższy czwartek o godz. 19.30. WIECZÓR CHWAŁY poprowadzi ks. Tomasz Kędzierski z zespołem YAM KINNERET.
 7. W związku z BRAKIEM KRWI Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku zwraca się z gorącym apelem do oddawania krwi. Dodatkowo otwarte jest ono w dniu dzisiejszym na ul. Szarych Szeregów 21 do godz. 13.00.
 8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
  + Lidia ZAROBKIEWICZ l.87,
  + Henryk SKIBA l.89,
  + Teresa OKOŁOTOWICZ l.83,
  + Leokadia ALISZEWSKA l.92.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk