Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 12.11.2023

 1. Za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00. Za poleconych w wypominkach modlimy się według ulic. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
 2. Grupa małżonków po rozstaniu pragnie zaprosić wszystkich, których spotkała sytuacja rozejścia się w małżeństwie, a którzy chcą żyć w stanie łaski uświęcającej, na spotkanie, które odbędzie się w sobotę o godz. 16.00 w salce na plebanii. Więcej szczegółów u ks. Bartosza.
 3. Spotkanie RODZIN SZENSZTCKICH w poniedziałek, 13 listopada, po Mszy wieczornej w salce na plebanii.
 4. Od 19 listopada wolontariusze CARITAS będą rozprowadzać opłatki przy głównym wyjściu z kościoła. Opłatki będzie można nabyć również w zakrystii i w biurze.  Będzie można nabyć świece wigilijne oraz wyroby świąteczne wykonane przez wolontariuszy. Zapraszamy do pobierania TOREB MIŁOSIERDZIA.
 5. Rycerze Kolumba uczestniczą w akcji „KURTKI DLA DZIECI". Osoby, które potrzebują kurtki dla dzieci prosimy o kontakt w zakrystii.
 6. W dniu dzisiejszym po Mszach św. Rycerze Kolumba, już tradycyjnie, rozprowadzać będą ROGALE MARCIŃSKIE, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby samotnych matek z naszej parafii i na 40% wkładu do kurtek dla dzieci.
 7. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcane są opłatki na święta Bożego Narodzenia.
 8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
  + Ireneusz KARBOWNIK l.83,
  + Dorota KABUT-WOŹNIAK l.45,
  + Krystyna WILCZEK l.74,
  + Barbara SKÓRA l.76,
  + Ireneusz Woronowicz l.65. 
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk