Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 10.09.2023

 1. Dziś odbędzie się MARSZ DLA JEZUSA. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 13.00 w Sanktuarium św. Józefa, którą odprawi ks. bp Zbigniew ZIELIŃSKI, a następnie radosny przemarsz ulicami naszego miasta na plac przed kościołem Najśw. Serca Jezusowego, gdzie dokona się zawierzenie miasta Słupska Jezusowi, koncert uwielbienia i poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.
 2. W dniu dzisiejszym cieszymy się z beatyfikacji RODZINY ULMÓW. Zachęcamy do powierzenia swoich rodzin wstawiennictwu tej niezwykłej RODZINY. Parafia ma zarezerwowany seans o tej rodzinie w MUTIKINIE 21 września, w czwartek, o godz. 15.30. Ceny biletów z 50% zniżką można będzie nabyć w zakrystii od czwartku.
 3. Z inicjatywy RYCERZY KOLUMBA cieszymy się obecnością kopii IKONY św. JÓZEFA. Peregrynacja rozpoczęła się uroczystym wprowadzeniem IKONY w sobotę i będzie w naszym kościele do wtorku. W czasie peregrynacji jest możliwość złożenia ofiary do skarbony przy kopii IKONY na Dom Małych Stópek w Syrkowicach, któremu patronują Rycerze Kolumba. Można też pobrać materiały informacyjne o Rycerzach Kolumba.
 4. Nasza parafia organizuje wyjazd na spotkanie młodzieży w Skrzatuszu. Wyjazd w sobotę, 16 września, o godz. 9.30; powrót około północy. Koszt to 60 zł. Młodzież z naszej parafii może liczyć na 50% dofinansowanie. Zapisy poprzez stronę internetową naszej parafii lub w zakrystii.
 5. Organizujemy wyjazd do Skrzatusza na odpust ku czci Matki Bożej  Bolesnej za tydzień w niedzielę, 17 września, o 6.30 z ul. Jagielly. Zapisy w  zakrystii. Koszt - 60 zł.
 6. Diecezjalne kalendarze na rok 2024 do nabycia w zakrystii. Cena kalendarza 10 zł. Dochód przeznaczony na sanktuarium w Skrzatuszu.
 7. Do nabycia nowy numer "GOŚCIA NIEDZIELNEGO" i "MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO", które poświęcone są bardzo ciekawej historii RODZINY  ULMÓW.
 8. Rozpoczynamy przygotowania do I Komunii Świętej i do sakramentu Bierzmowania. Uczniów klas ósmych oraz Rodziców dzieci z klas trzecich Szkoły Podstawowej, prosimy o pobranie deklaracji w zakrystii lub biura parafialnego. Wypełnione deklaracje prosimy złożyć w zakrystii lub w biurze najpóźniej do końca września.
 9. Do wieczności odeszli:
  + Danuta SUCHOMSKA l.90,
  + Zbigniew SZYCA l.77,
  + Mirosława WÓDZ l.89.
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk