Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 06.11.2022

 1. W piątek - 11 listopada - przypada 104 rocznica Odzyskania  Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 10.00. Zapraszamy do wspólnej  modlitwy za naszą Ojczyznę i tych, którzy poświęcili trud i życie dla naszej wolności. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi.
 2. Biskup Ordynariusz udziela dyspensy od obowiązku zachowania  wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 11 listopada 2022r.
 3. Za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30. W niedzielę bliskich zmarłych polecamy podczas modlitwy Nieszporami po Mszy o godz. 16.00. Za poleconych w wypominkach modlimy się według ulic. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
 4. Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00.
 5. Za tydzień, w niedzielę, po Mszach św. Rycerze Kolumba już tradycyjnie, rozprowadzać będą ROGALE MARCIŃSKIE, z których dochód będzie przeznaczony na wsparcie DOMU SAMOTNEJ MATKI w Koszalinie.
 6. W dniu dzisiejszym święcimy opłatki na stół wigilijny. POŚWIĘCONE OPŁATKI będą roznoszone przez wolontariuszy CARITAS, którzy posiadają upoważnienie z podpisem i z pieczątką parafii. Opłatki roznoszone przez CARITAS są poświęcone, a ofiary będą przeznaczone na pomoc dla bezdomnych, ubogich i dla dzieci potrzebujących, a także osobom z Ukrainy.  Za złożone ofiary w imieniu ludzi szczególnie potrzebujących składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
 7. W przyszłą niedzielę, po wieczornej Mszy Świętej o godz. 19, młodzież naszej parafii zaprasza wszystkich parafian na prowadzoną adorację.  Potrwa ona około 45 minut.
 8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
  + Zbigniew WOLNY l.64,
  + Krystyna JERUZAL l.73,
  + Mirosław CZUDAK l.63,
  + Teresa WALIŃSKA  l.89. 
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk