Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 05.11.2023

 1. W sobotę - 11 listopada - przypada 105. rocznica odzyskania  Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 10.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę i tych, którzy poświęcili trud i życie dla naszej wolności.  Pamiętajmy o wywieszeniu flagi.
 2. W sobotę, 11 listopada, o godz. 19.15 odbędzie się w naszym kościele koncert chóru "Academia Musica". W bogatym repertuarze zabrzmi również piękna Msza Kreolska Ariela Ramireza z towarzystwem solistów, zespołu perkusyjnego, pianina i basów. Całość poprowadzi Jolanta Otwinowska. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.
 3. Za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00. Za poleconych w wypominkach modlimy się według ulic. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłych.
 4. Zmiana tajemnic ŻYWEGO RÓŻAŃCA dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00
 5. RPSK zaprasza na spotkanie w czwartek, 9 listopada, w salce na  plebanii po wieczornej Mszy św.
 6. Rycerze Kolumba uczestniczą w akcji "KURTKI DLA DZIECI". Osoby, które potrzebują kurtki dla dzieci prosimy o kontakt w zakrystii.
 7. W sobotę i w niedzielę po Mszach św. rycerze Kolumba, już tradycyjnie, rozprowadzać będą ROGALE MARCIŃSKIE, z których dochód będzie przeznaczony na potrzeby samotnych matek z naszej parafii i na 40% wkładu do kurtek dla dzieci. Pierwsze 25 kurtek zostało rozdysponowane przy pomocy CARITAS. Jest zapotrzebowanie na następne.
 8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
  + Zofia DRAS l. 65,
  + Cecylia FIDERER l. 71,
  + Elżbieta PAWLAK-CIESIELSKA l. 70,
  + Halina CEJKO l. 74,
  + Kamilla SZARLEJ l. 94,
  + Dominika Bieniek l. 96.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk