Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 04.09.2022

  1. W dniu dzisiejszym odbędzie się MARSZ DLA JEZUSA. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 13.00 w Sanktuarium św. Józefa, którą odprawi ks. bp Krzysztof ZADARKO. Po Mszy św. przejdziemy ulicami naszego miasta. Zakończenie marszu nastąpi przed kościołem Najświętszego Serca Jezusowego.
  2. Od dzisiejszej niedzieli ponownie zapraszamy na kilkuminutowe katechezy liturgiczne o Eucharystii. Odbywają się one w naszym kościele w każdą niedzielę przed Mszą św. o 11.30.
  3. W naszej parafii wiele osób bierze udział w indywidualnych rekolekcjach ODDANIE 33. Dla osób chętnych proponujemy dodatkowo kilkunastominutowe katechezy maryjne, które będą głoszone w trakcie nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej.
  4. Parafia organizuje wyjazd młodzieży do Skrzatusza w sobotę, 17 września. Jak co roku można liczyć na ciekawy program, w tym koncert. Powrót około północy. Koszt to 40 zł. Dla młodzieży z naszej parafii to 20 zł. Zapisy w zakrystii.
  5. Zapraszamy na uroczystości odpustowe w Skrzatuszu w niedzielę 18 września - zapisy w zakrystii.
  6. Spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej parafii odbywają się w każdą sobotę o godz. 19.00 w salce przy plebanii.  Spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych począwszy od 8 klasy szkoły podstawowej.
  7. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy o godz. 13.00.
  8. KATECHETÓW zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o 19.00 na  plebanię.
  9. W zakrystii jest możliwość złożenia podpisu pod projektem ustawy "W OBRONIE CHRZEŚCIJAN".
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk