Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 01.01.2023

 1. NOWY ROK 2023 - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI, a także Światowy Dzień Pokoju. Za odśpiewanie hymnu "O STWORZYCIELU DUCHU, PRZYJDŹ" można uzyskać odpust zupełny.
 2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj po Mszy o 13.00.
 3. W piątek - 6 stycznia - uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - TRZECH KRÓLI. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu uczestniczymy we Mszy św. i powstrzymujemy się od prac niekoniecznych. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W święto Trzech Króli przed każdą Mszą św. wolontariusze Caritas będą rozprowadzali kadzidełka. Zebrane ofiary przeznaczone zostaną na pomoc ludziom ubogim, samotnym i bezdomnym. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza 6 stycznia 2023 roku na ORSZAK TRZECH KRÓLI. Rozpoczęcie Mszą św. w kościele pw. św. Maksymiliana o godz. 11.30, a następnie kolorowe jasełka uliczne i radosny przemarsz w rytmie kolęd w towarzystwie TRZECH KRÓLI na koniach na Plac Zwycięstwa i wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy.
 6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź podczas każdej Mszy Świętej.
 7. PIERWSZA SOBOTA miesiąca - po Mszy o godz. 8.00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 10.00.
 8. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o godzinie 16.00 odbędzie się koncert orkiestry kameralnej z Lęborka. Koncert, w ubiegłym roku bardzo ciepło u nas przyjęty, w tym roku połączony będzie ze sprzedażą ciast.
 9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Marzena ŁUKASZEWICZ l.61,
  + Marek CZEKAŁA l.68,
  + Cecylia STRAK l.74,
  + Joanna ŚWIDER l.82,
  + Sławomir MYSZKOWSKI l.55,
  + Anna CHARTENOWICZ l.85.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
 10. Na cały 2023 rok życzymy wszystkim Parafianom i Gościom jak najwięcej powodów do radości, wszelkiej pomyślności i błogosławieństwa w rozpoznawaniu i wypełnianiu swojego powołania. Niech Maryja obdarza pokojem i pomaga we wzrastaniu we wzajemnej miłości.
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk