Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 24.04.2022

 1. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Miłosierdzia, która rozpoczyna TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA. Jest to patronalne święto Caritas. Przed kościołem zbiórka do puszek na cele charytatywne. O godz. 15.00 zostanie odprawiona Godzina Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem.
 2. Już za tydzień, 1 maja, o godz. 6.30 z naszej parafii wyruszy PIESZA PIELGRZYMKA na GÓRĘ CHEŁMSKĄ. Zachęcamy do wyruszenia na pielgrzymi szlak. Spotkanie organizacyjne odbędzie się pojutrze, tj. we wtorek o godz. 19.00 na salce przy plebanii. Więcej informacji u księdza WOJTKA.
 3. Spotkanie młodzieży klas ósmych przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 4. Zostało jeszcze 6 miejsc na pielgrzymkę do Wilna. Gorąco zachęcamy.
 5. Przy wyjściu z kościoła nowy numer GOŚCIA NIEDZIELNEGO.
 6. AKCJA KATOLICKA zaprasza na spotkanie w środę o godz. 19.00 w salce na plebanii. Tematem spotkania będzie: SPOSÓB SPRAWOWANIA I  UCZESTNICZENIA W EUCHARYSTII ODDZIAŁYWANIEM APOSTOLSKIM.
 7. W naszym domu parafialnym gościmy uchodźców z Ukrainy. Jest to 8 matek i 16 dzieci. Przy wyjściu z kościoła można nabyć pierogi ukraińskie przygotowane przez te matki. Za wszelkie ofiary składane na ten cel skladamy serdeczne podziękowania.
 8. Dyżur PRAWNIKA w Katolickiej Poradni Rodzinnej przy sanktuarium św. Józefa w najbliższy czwartek, 28 kwietnia, od godz. 16.00.
 9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli:
  + Dariusz TETERYCZ l. 58,
  + Wanda WÓJTOWICZ l. 92,
  + Józefa PUZIARSKA l. 88,
  + Kazimiera ZIELIŃSKA l. 70,
  + Jadwiga SZCZEPAŃSKA l. 64.
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk