Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia - 02.01.2022

 1. W czwartek - 6 stycznia - uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - TRZECH KRÓLI. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu uczestniczymy we Mszy św. i powstrzymujemy się od prac niekoniecznych.
 2. W UROCZYSTOŚĆ TRZECH KRÓLI przed każdą Mszą św. wolontariusze Caritas będą rozprowadzali kredę i kadzidełka. Zebrane ofiary przeznaczone zostaną na pomoc ludziom ubogim, samotnym i bezdomnym. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.
 3. Wolontariusze Caritas w imieniu swoim i osób obdarowanych, serdecznie  dziękują za pomoc wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji "Torba Miłosierdzia". Dziękujemy za okazaną hojność. Życzymy wszystkim wiele satysfakcji z działań na rzecz innych. Wolontariusze Caritas z zebranej żywności przygotowali paczki i rozwieźli do  domów oraz wydali w siedzibie CARITAS osobom potrzebującym. Wydano osobom  chorym, ubogim, samotnym i bezdomnym w sumie 73 paczki.
 4. Przed nami PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA. Dodatkowa Msza św. ze szczególnym błogosławieństwem osób starszych i chorych o godz. 9.00. Po Mszy św. wolontariusze Caritas zapraszają do siedziby Caritas na śniadanie.
 5. Na KOLĘDOWA EUCHARYSTIĘ o godz. 17.00 ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW  ULIC:
  3 stycznia-PONIEDZIAŁEK - GRODZKA, KOWALSKA NIEMCEWICZA, PRUSA,  WYSPIAŃSKIEGO;
  4 stycznia-WTOREK - POPRZECZNA, LEGNICKA, CECORSKA, CHOCIMSKA,  WIENIAWSKIEGO, POLNA, WROCŁAWSKA, MIEDZIANA, ZŁOTA,  ŻELAZNA, RZEMIEŚLNICZA, POMORSKA, ORKANA, REYMONTA;
  5 stycznia-ŚRODA - DŁUGA, JARACZA, KILIŃSKIEGO, KRASIŃSKIEGO, MURARSKA,  OGRODOWA;
  7 stycznia-PIĄTEK -ŻEROMSKIEGO, PL. BRONIEWSKIEGO, NOWOBRAMSKA,  PONIATOWSKIEGO, FILMOWA;
  8 stycznia-SOBOTA - FRANCESCO NULLO, KOŁŁĄTAJA, LUKASIEWICZA. MALACHOWSKIEGO, PIEKIEŁKO, STARY RYNEK, STASZICA, WOJSKA POLSKIEGO.
  Przypominamy, że w tym roku, istnieją DWIE możliwości do wyboru KOLĘDY.
  A. Zapraszamy na Eucharystię do kościoła;
  B. Można zaprosić kapłana do mieszkania wypełniając odpowiednie zgłoszenie. Ze względu na panującą sytuacje można zaopatrzyć się przy wyjściu z kościoła w teksty poświęcenia mieszkania w domu rodzinnym.
 6. Zmiana tajemnic Żywego Różańca dzisiaj po Mszy o 13.00.
 7. Zapraszamy na koncert charytatywny w wykonaniu Orkiestry Kameralnej i solistów Państwowej Szkoły Muzycznej w Lęborku. W repertuarze Bożonarodzeniowym - najpiękniejsze kolędy oraz utwory świąteczne. Koncert odbędzie się w naszym kościele w czwartek, 6 stycznia 2022 o godz.17.00.
 8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  + Bogusław MATUSZKIEWICZ l.66,
  + Jan ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKI l.83,
  + Antoni OLSZLEGIER l.90,
  + Dominik BANASIK l.94,
  + Ludwika DYKIER l.70,
  + Zdzisława FIODOROWICZ l.64,
  + Janina l.91,
  + Halina MACIEJKOWICZ l.87,
  + Piotr MĄCZKA l.58.
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie...
Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk