Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia duszpasterskie

 

21 MAJA 2017– 6 NIEDZIELA WIELKANOCY

1.Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o 18.00, a w niedzielę po Mszy o 16.00. Na nabożeństwa majowe zapraszamy również dzieci i młodzież. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i w czwartek.

2. W dniu dzisiejszym podczas Mszy św. o godz. 10.oo, dzieci z klas III ze Szkoły Podst. nr 6, przystąpią do I Komunii Świętej.

Dzieci z klas III ze Szkoły Podst. Nr 9 przystąpią do I Kom. Św. za tydzień w niedziele podczas Mszy Św. o godz. 10.oo

4.Przy wyjściu z kościoła nowy numer „GOŚCIA NIEDZIELNEGO”.

5.Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na Lednickie spotkanie młodych 3.06.2017r. Młodzież prosimy o zgłaszanie sie i zapisywanie u ks. Piotra. Koszt wyjazdu to 60zł.  

6.Dzisiaj po każdej Mszy Świętej, wolontariusze Caritas zbierają do puszek na "Chleb Świętego Antoniego ". Zebrane pieniądze będą przeznaczone na pomoc rodzinom ubogim, bezdomnym i na działalność świetlicy Caritas dla dzieci. Za każdą złożoną ofiarę serdecznie dziękujemy.

 

7.Parafia św. Faustyny w Słupsku, organizuje kolonię dla dzieci w dniach 23 czerwca -  2 lipca w Karpaczu.  W programie wiele atrakcji. Zapisy w parafii Św. Faustyny codziennie od godz. 17.oo.

 

8.Katolicka Poradnia Rodzinna  przy „Civitas Christiana” w Słupsku  ul. I. J. Paderewskiego 9 zaprasza na bezpłatne  porady prawnika w dniu 25 maja (czwartek) w godz. 16.00-17.30.

 

9.W związku z przeżywaną rocznicą 100 –lecia objawień Matki Bożej w Fatimie serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą i Nabożeństwo Majowe z  katechezą ks. prof. Janusza Bujaka nt. „Aktualność orędzia fatimskiego w  świetle postulatu Nowej Ewangelizacji we wtorek 23.05.2017 r. godz. 18.00 kościół pw. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

10.Z ciekawą propozycją dla absolwentów młodzież z gimnazjów wychodzi Cech Rzemiosł Różnych, który rozpoczyna nabór do nowej Szkoły Branżowej „RZEMIOSŁO”. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na plakacie i ulotkach przy wyjściu z kościoła.

11.Kandydatów do bierzmowania z klas 2-gich i 3-cich gimnazjum zapraszamy na spotkanie z Animatorem w sobotę 27 maja do salki na plebani.

12.Składamy serdeczne podziękowania za składane ofiary na remont naszej świątyni. Szczególnie dziękujemy za kolejna wpłatę Kołu Różańcowemu a także ofiary z okazji bierzmowania i Komunii Św.

13.W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Walentyna WLAZl O  l. 94, Kazimierz  WOJCIECHOWSKI  l.84.  Witold MATCZAK  l.61. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk