Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia duszpasterskie

8 grudnia 2019r. - II NIEDZIELA ADWENTU

 

1.Za tydzień, podczas Mszy Św. o godz. 16.oo, Ks. Bp Ordynariusz Edward DAJCZAK poświęci nowo zbudowany instrument organowy. Natomiast o godz. 17.oo zapraszamy na PIERWSZY KONCERT na tym instrumencie, w wykonaniu Pana JERZEGO KUKLI. W koncercie usłyszymy utwory Leona BOELLMANNA,  Johana Sebastiana BACHA i Ferenca LISZTA.

 

2. Za tydzień rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Wygłosi je pochodzący z naszej parafii ks. Marcin GAJOWNICZEK . Ks. Marcin jest obecnie kapelanem w więzieniu w Czarnym.

Prosimy, aby zorganizować tak zajęcia, aby nie zabrakło czasu na rekolekcje. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji i ofiarowanie swoich dolegliwości i cierpień.

 

3. W dniu jutrzejszym dodatkowa Msza św. o godz.12.oo.  Dzisiaj GODZINA ŁASKI od godz. 12.oo do 13.oo

 

4. AKCJA KATOLICKA zaprasza na spotkanie w środę , 11 grudnia o g.19.oo w salce na plebanii.

 

5.Spotkanie formacyjne ŻYWEGO RÓŻAŃCA w poniedziałek w salce na plebanii.

 

6. WSPÓLNOTA KRWI CHRYSTUSA zaprasza na spotkanie z ks. Andrzejem SZYMAŃSKIM w poniedziałek w salce na plebanii o godz. 19.oo.

 

7.W dniach 18-19 kwietnia 2020 roku organizowana jest pielgrzymka do SOKÓŁKI, miejsca CUDU EUCHARYSTYCZNEGO. Koszt 280zł.  Więcej informacji na plakacie.

8. Zapraszamy na CZUWANIE ADWENTOWE z ks. biskupem w sobotę, 20 grudnia, o g. 19.oo.

 

9. Msze św. Roratnie odprawiane będą naszej parafii o godz. 6.30. Zapraszamy do udziału w roratach z lampionami. Dzieci po Mszy roratniej otrzymają kakao i bułkę.

 

10.Wolontariusze Caritas rozprowadzają świece Caritas małe w cenie 8,zł.  duże w cenie 20 zł. oraz własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe, opłatki i sianko na stół wigilijny. Zebrane ofiary przeznaczymy na pomoc osobom ubogim, starszym i dla dzieci.

11.Składany serdeczne podziękowanie za ofiary składane na koszta budowy instrumentu organowego. Przy wyjściu z kościoła można pobrać koperty na ofiary oraz przekazy.

12. SPOTKANIE SYNODALNE w czwartek o 19.oo na plebanii.

 

13. W minionym tygodniu odeszli do wieczności odeszli: + Stanisława ANDRZEJEWSKA  l.81. + Czesław DAWIEC  l.61,  + Wojciech HORDEJUK  l43 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

 

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk