Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia duszpasterskie

11 listopada 2018  – XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. W dniu dzisiejszym -  11 listopada - przypada 100 rocznica Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 13.00 w Kościele Mariackim. Po Mszy św. nastąpi przemarsz uczestników na plac Zwycięstwa, gdzie nastąpi dalszy ciąg uroczystości. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę i tych, którzy poświęcili trud i życie dla naszej wolności.

 

2.Za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.  

3.Za osoby zmarłe, które należały do Koła Różańcowego, będzie odprawiona Msza św. we wtorek o godz. 18.oo a wypominki Koła Różańcowego będą przed Mszą św. we wtorek.

 

4.Osoby należące do Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne w środę po Mszy wieczornej.

 

5. Hospicjum słupskie dziękuje za ofiary zebrane na cmentarzach 1 i 2 listopada, w kwocie 126 744,83 zł.

 

6. Wyższe Seminarium Duchowne składa podziękowanie za ofiary zebrane na Seminarium Duchowne w wysokości 2939.95.

 

7. Poświęcone opłatki roznosi wolontariusz Caritas pan Lech Kończak, który posiada upoważnienie. Dochód z zebranych ofiar będzie przeznaczony na pomoc dla ubogich.

 

8.W dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołami organizowana jest zbiórka ofiar do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

 

9.W minionym tygodniu do wieczności odeszli: +Bronisława STENCEL  l.83,  + Stanisław JERSZYŃSKI  l.72,  + Jan PETERTIL  l.88,  + Mirosław LUDWICZAK  l.87  . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

 

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk