Parafia Rzymskokatolicka
p.w. NMP Królowej Różańca Świętego
w Słupsku
ul. Dominikańska 1
76-200 Słupsk
tel. 59 842 46 75
Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku

Ogłoszenia duszpasterskie

17 listopada 2019 r.– XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego, JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Za dwa tygodnie rozpoczynamy Adwent.

2.Za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH modlimy się od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.

3.Dzisiaj po każdej mszy św. wolontariusze Caritas zbierają do puszek na Chleb Świętego Antoniego. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na pomoc dla ubogich.

W związku ze Światowym Dniem Ubogich w kościele wyłożone są "Torby Miłosierdzia", które można zabrać i wypełnić żywnością o długim terminie ważności oraz środkami czystości itp. Wypełnione torby należy przynosić w czwartek od godz. 15 do 17 do siedziby Caritas do biura lub do zakrystii.

 

4. Roznoszone  są POŚWIĘCONE OPŁATKI przez wolontariusza CARITAS pana Leszka KOŃCZAKA, który posiada upoważnienie . Opłatki roznoszone przez CARITAS są poświęcone, a ofiary są przeznaczone na pomoc dla bezdomnych, ubogich i dla dzieci potrzebujących. Za złożone ofiary w imieniu ludzi ubogich składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

 

5.Spotkanie formacyjne Żywego Różańca w poniedziałek 18.11. w salce na plebani po Mszy św. o 18.00. Serdecznie zapraszamy.

 

6.18 listopada ( poniedziałek) o godz. 17.00 do Domu Św. Rodziny przy Sanktuarium św. Józefa Obl. NMP  w Słupsku ul. Szczecińska 38 odbędzie się spotkanie poświęcone tematyce rodzinnej„ Jak rozmawiać w rodzinie” . Spotkanie poprowadzi   o. Piotr WŁODYGA, benedyktyn ze Starego Krakowa, biblista, specjalista komunikacji.

 

7.W słupskim Multikinie wyświetlany jest nadal film NIEPLANOWANE.  Parafia nasza ma zarezerwowany dodatkowy seans na środę 27.11. o godz. 19.oo w cenie 12 zł. Prosimy zainteresowanych do zakrystii w celu rezerwacji.

 

8.W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Barbara RYBUS  l.85,  + Helena PAŁCZYŃSKA   l.84,  + Andrzej KOSECKI  l.53,  + Zbigniew CZYŻ   l.68,  + Monika TURŁO  l.41,  + Krzysztof MALAK  l.49,  + Antonina BURLINGIS   l.74. Polecamy miłosierdziu Bożemu  zmarłych poleconych w wypominkach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

 

 

 

Copyright © Parafia Rzymskokatolicka p.w. NMP Królowej Różańca Świętego w Słupsku
Wykonanie: strony internetowe słupsk